מפגשים

23
מרץ 10:45

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לשבת תרבות בעכו

המרכז לתיאטרון, ויצמן 1, עכו

23
מרץ 11:00

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לשבת תרבות בקרית ביאליק

אולם אשכול פיס, רח' דפנה 52, קרית ביאליק

23
מרץ 20:00

ח"כ מוסי רז מגיע למוצ"ש תרבות בכפר תבור

אולם המופעים במתנ"ס, ההגנה 8 כפר תבור

23
מרץ 20:30

ח"כ מיכל רוזין מגיעה לחוג בית בהוד השרון

רח' ששת הימים 27 א, הוד השרון (אצל משפחת הרץ)

23
מרץ 20:30

מהרטה ברוך-רון בפאנל "תרבותטיש - יהדות כתרבות בגבעת משואה"

בית המשואה, דולצ'ין 19, גבעת משואה ירושלים

24
מרץ 17:30

יו"ר מרצ ח"כ תמר זנדברג מגיעה לקיבוץ מרחביה

מועדון קיבוץ מרחביה

24
מרץ 19:00

מהרטה ברוך-רון מגיעה לכנס בחירות לקהילת יוצאי אתיופיה

אולמי הרימונים, רח' שרה ושמואל גוטהילף 1, רחובות

24
מרץ 20:00

יו"ר מרצ ח"כ תמר זנדברג מגיעה לקיבוץ עין דור

מועדון לחבר, קיבוץ עין דור

24
מרץ 20:30

ח"כ מיכל רוזין מגיעה לקיבוץ נען

מועדון קיבוץ נען

24
מרץ 20:30

ח"כ מוסי רז מגיע לכפר הרי"ף

בית העם, כפר הרי"ף

25
מרץ 17:30

עיסאווי פריג' מגיע לחיפה

הירדן 39, שכונת חליסה , חיפה

25
מרץ 18:30

ח"כ אילן גילאון מגיע לשכונת חליסה, חיפה

רח' הירדן 37, חליסה, חיפה

25
מרץ 20:00

עלי סלאלחה מגיע לצבעון

עלי סלאלחה מגיע לצבעון מועדון צבעון

26
מרץ 17:30

עלי סלאלחה מגיע לקיבוץ סאסא

מועדון קיבוץ סאסא

26
מרץ 18:00

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לטכניון

מרכז קהילתי קנדה, טכניון, חיפה

26
מרץ 20:30

יניב שגיא מגיע לקיבוץ אייל

מועדון יודל'ה, קיבוץ אייל

26
מרץ 20:30

ח"כ מוסי רז וענת ניר מגיעים למושב טל שחר

בית התרבות, מושב טל שחר

26
מרץ 20:30

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לקיבוץ עין המפרץ

מועדון לחבר, קיבוץ עין המפרץ

27
מרץ 20:00

גבי לסקי מגיעה לקיבוץ מגל

משפחת פלג, קיבוץ מגל

28
מרץ 20:00

מרצ מגיעה לכפר סבא

התעש 14, כפר סבא

28
מרץ 21:00

ח"כ מוסי רז מגיע לקיבוץ גזר

מועדון קיבוץ גזר

29
מרץ 10:00

מהרטה ברוך-רון מגיעה לקיבוץ כפר מנחם

מועדון קיבוץ כפר מנחם

29
מרץ 14:00

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לפורום מאג'די בכפר סבא

מסעדת מאג'די, ויצמן 130, כפר סבא

30
מרץ 11:00

מהרטה ברוך-רון מגיעה לשבת תרבות בגבעת ברנר

אולם האירועים, גבעת ברנר

30
מרץ 11:00

ח"כ עיסאווי פריג' מגיע לשבת תרבות ברעננה

בית יד לבנים, אחוזה 147, רעננה

30
מרץ 11:00

ח"כ אילן גילאון מגיע לשבת תרבות בראש העין

מתחם הקבלנים, רח' גרטי וקרל קורי, ראש העין

30
מרץ 11:00

ח"כ מוסי רז מגיע לשבת תרבות בעין בוקק

ישרוטל ים המלח, עין בוקק

30
מרץ 20:00

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לתל אביב

רח' ק"ם 35, תל אביב (בית משפחת שלר)

30
מרץ 20:00

מיכל רוזין מגיעה לרמת השרון

סמ' רקפת 43, רמת השרון

31
מרץ 17:30

ח"כ מיכל רוזין מגיעה לקיבוץ המעפיל

מועדון קיבוץ המעפיל

31
מרץ 20:00

מרצ מגיעה לירושלים!

מלון לב, קינג ג'ורג' 19, ירושלים

31
מרץ 20:00

ח"כ מיכל רוזין מגיעה לקיבוץ העוגן

מועדון קיבוץ העוגן

31
מרץ 20:00

אבי דבוש מגיע לקיבוץ דביר

משפחת גולני, הרחבה שלב ג, קיבוץ דביר

1
אפריל 17:30

ח"כ אילן גילאון ועלי סלאלחה מגיעים לקיבוץ יחיעם

מועדון קיבוץ יחיעם

1
אפריל 17:30

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לקיבוץ מעברות

מועדון לחבר, קיבוץ מעברות

1
אפריל 19:30

יניב שגיא מגיע לקיבוץ רמת השופט

גלריה, קיבוץ רמת השופט

1
אפריל 20:00

ח"כ מוסי רז מגיע לחוג בית בזכרון יעקב

דרך השיטה 21, זכרון יעקב (אצל משפחת בורס)

1
אפריל 20:00

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לקיבוץ עין החורש

מועדון לחבר, קיבוץ עין החורש

1
אפריל 20:30

ח"כ מיכל רוזין מגיעה למושב אביגדור

מועדון לחבר - בית העם, מושב אביגדור

2
אפריל 20:30

ח"כ מיכל רוזין מגיעה לקיבוץ כפר גליקסון

מועדון קיבוץ כפר גליקסון

2
אפריל 20:30

יניב שגיא מגיע לקיבוץ גבולות

מועדון לחבר, קיבוץ גבולות

2
אפריל 20:30

מוסי רז מגיע לקיבוץ פלמחים

מועדון, קיבוץ פלמחים

3
אפריל 17:30

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, מגיעה לקיבוץ שער העמקים

מועדון קיבוץ שער העמקים

3
אפריל 20:30

ח"כ אילן גילאון מגיע לקיבוץ טללים

פאב 40, קיבוץ טללים

4
אפריל 09:30

עלי סלאלחה מגיע לקיבוץ רשפים

מועדון פנאי-לי, קיבוץ רשפים

4
אפריל 18:00

יו"ר מרצ ח"כ תמר זנדברג מגיעה לקיבוץ בית אלפא

פאב קיבוץ בית אלפא

4
אפריל 20:30

יו"ר מרצ ח"כ תמר זנדברג מגיעה לקיבוץ בית זרע

פאב קיבוץ בית זרע